Geoteamové statistiky logů

Tento web je opensource

Hezký log je to největší poděkování autorovi, můžete se podívat jak se líbily různé keše našemu geoteamu a kolegům. A co jsme všecho lovili. Je to zatím beta verze, kontaktujte mě, co by se vám líbilo za statistiky.
Pája / zbycz

PS: Member kešky může logovat kdokoliv! Stačí přímo zavolat adresu třeba http://www.geocaching.com/seek/log.aspx?wp=GC1TTFZ

Úvod | Mimo geotým:

cwg Havraní geotým Havraní geotým

zbycz474 Lemonexe243 Machor105 Feek92103 barrek152 adeodatos815 shaked4134 Shipka21
...a další skauti ze 137.oddílu Havrani, Praha 1

Keš GC1AV9J - w Zahada Blair witch

Wherigo Cache by Sutech (Micro 4/3.5)

#53 smile 2009-10-31 Lemonexe
Moje první wherigovka, moc díky. Hráli jsme to v noci se zbycz a machor. Párkrát jsme se zasekli, napríklad u Mrtvé skály, protože jsme stále klikali na Josh a Michael. Velmi obtížné bylo najít Joshe, když umíral, ale nakonec jsme to místo našli. Zbycz mel GPS v mobilu, jinou jsme nemeli. Zasekla se tesne pred cílem a pár desítek minut jsme zapínali, vypínali... Když mobil znovu nabehl, našli jsme cache bez problému. Herní cas 3 hodiny 22 minut, nejhorší ze všech. :-)

Na kešce bych zlepšil terén, to samozrejme nejde, jen jsem mel problémy s bahnem a vetvema :-) Casto se opakovalo monotóní chození mezi stagema.

#190 smile 2009-10-31 zbycz
20:56 Tak po 3,5 hodinách nocního bloudení houštím se nám úspešne povedlo s Heather umrít. ;-) Puvodne jsme se chteli vyrazit na Blair Witch už v pátek, ale listing nabízel nejprve film, který sliboval dobrou podívanou. Film jsme shlédli v geotýmu já, brácha a jeho kámoš. Me se hrozne líbil jako takový psychlogický rozbor, ale horor to opravdu nebyl, bál jsem se až nakonec v tom baráku. Nedávno jsem se díval na Kubrickuv Shining a tam tedy tuhla krev více, ale (nezabijte me) príbeh mi prišel hloupý. :) Kluci jsou v osmé tríde, takže prý i Blair Witch project jim prišel dostatecne strašidelný :-D Jen jsme se všichni museli smát, jak chodili na jih a na západ, že je nenapadlo jít podél reky, nebo urcit stranu podle slunce :o) Taková naše deformace ze skautingu

Odchod na WIGo se stále oddaloval, takže jsme na startu byli až skoro za tmy. No nevadí, skaut se do lesa za tmy nebojí. První problém byl nalezení Úmrlcí skály, s naší GPSkou si asi hrála carodejnice, nebot jsme behali okolo potoka asi 20 minut a skála se náhodne zjevovala :) Pak jsme zjistili, že spíše byl možná problém že akce "Promluvit si s Joshem" byla na objektu "Já" :) Po nekolika nocích pod stanem jsme "znovu u klády" potkali tým Profíku (tímto zdravíme), ale pak nás kdesi predbehli, že by to vzdali?

Asi nejvíce se mi líbil labyrint, že to vubec jde technicky ve WIGu vyrešit! Moc, moc díky, žasnu! Hráli jsme na OpenWigu, kde bylo teprve nedávno zprovozneno ukazování zón. Chodil jsem spíše po stene labyrintu, ale dalo se to celé projít. Díky také tobe matejcíku za OpenWIG!!!

Prestože jsme meli film dobre v pameti v poslední fázi jsme také nevedeli kam jít, resp. onen objekt nebyl nikde poblíž videt :-(( To se nám vymstilo, nebot po druhém pokusu prestal fungovat TIMER a celá hra tak šla do kytek. Následoval restart OpenWIGu, seklá GPSka, restart telefonu, seklý telefon :-/ Po 15 minutách restartování, trískání o zem apod. už hra naskocila, postavili jsme asi podesáté stan a Joshe záchránili. Nebo ne? :D

Tríkrát díky za propracovanou WIGu! Vylepšil bych jen neustálé chození mezi vetvemi sem a tam, to me trochu nudilo. Predtím jsem hrál Šárku s baterkou a ta tam jsem se stále rezal smíchy :)

Herní cas: 3,5 hodiny (17:34 - 20:56)
Mým pruvodcem byl: OpenWIG 0.3.92 (umožnující Save - díky bohu! a matejcíkovi )
Nejvíce se líbil: labyrint
Nejvíce potrápil: restartující se telefon pri záverecném hledání

#44 smile 2009-10-31 Machor
moje prvni werigo cache takze docela nevim, co si mam myslet. Bylo to docela dobry, na zacatku jsem cekal neco, co by se okrajove podobalo Blair witch projectu. Dost me prekvapili ty klady, kromady kameni, voodoo ruzovi hrosi a nakonec dum (v jednu chvili dokonce i detskej hlas, ale to jinde, nez by to melo bejt a asi to ani nebylo planovany). Jenom se mi nelibilo, ze to bylo takovy nejasny, treba pri zahazovani vetvy. Postavili jsme stan, jeden z nas poodesel par metru zahodit vetve a pak jsme sli hledat stan :) A taky to behani vsude v krovi. Uloveno se Zbycz a Lemonexe. TFTC

PS: Heather je kr***

PPS: A rozbyl se nam telefon a GPS takze to me fakt nastvalo

Geoteam stats 1.42 | (c) zby.cz '10