Geoteamové statistiky logů

Tento web je opensource

Hezký log je to největší poděkování autorovi, můžete se podívat jak se líbily různé keše našemu geoteamu a kolegům. A co jsme všecho lovili. Je to zatím beta verze, kontaktujte mě, co by se vám líbilo za statistiky.
Pája / zbycz

PS: Member kešky může logovat kdokoliv! Stačí přímo zavolat adresu třeba http://www.geocaching.com/seek/log.aspx?wp=GC1TTFZ

Úvod | Mimo geotým:

cwg Havraní geotým Havraní geotým

zbycz474 Lemonexe243 Machor105 Feek92103 barrek152 adeodatos815 shaked4134 Shipka21
...a další skauti ze 137.oddílu Havrani, Praha 1

Keš GC1DBAD - w Za Sarkou s baterkou

Wherigo Cache by hradnik & Sutech (Small 4.5/3.5)

#57 smile 2009-11-16 Lemonexe
Tato keska me stala 2 hodiny meho zivota (tj. 15:30 ---, do 17:30),
nejvice me potrapilo: test, viz dále.
nejvice me pobavilo: kuse.
a v testu jsem ziskal {kde se to da zjistit?} bodu.
Mym pruvodcem byl: Sony Ericson G502
_______________________________________
Už vcera jsme se Machorem vydali na odlov, šlo nám to perfektne, problém se vyskytl u Šárky, protože jsme mysleli, že se k ní máme navigovat. Stejný problém pozdeji u Vlasty. Ale u testu jsem chtel dát back na minulou otázku, spadlo to. Tak jsem myslel, že když jsem úkol nedodelal, príšte mi ho nabídne. Tak jsem uložil a to byla osudová chyba. Dnes odpoledne jsme se vydali ve dne a uspeli jsme ve všem. Po zdárném dokoncení testu jsme šli ješte na nugget-tsil, ale nenašli jsme kvuli tme. Samotná keš byla nejlepší a nejdumyslnejší skrýš co jsem kdy videl, fakt úžasný. Tisíceré díky za moji druhou wherigo.
OUT: CWG
#47 smile 2009-11-16 Machor
Tato keska me stala asi 2 hodin meho zivota (tj. od 15:30, do 17:30),
nejvice me potrapilo: test,
nejvice me pobavilo: zbirani surovin
a v testu jsem ziskal(a) nekolik bodu. (kde se to da zjistit?)
Mym pruvodcem byl: Sony ericsson G502.
--------
Nejlepsi keska co jsem zatim videl. Je to uz moje druha werigo, takze mam srovnani (s Blair witch) a myslim si, ze tahle je rozhodne lepsi. Pribeh jsem si docela uzil. Jenom, kdyz jsem to hral poprve, tak nam spadl ten test ale tak jsme to sli podruhe, akorat aby na kouzelny les uz bylo sero. Nuget tsil nebo co jsme nenasli, uz byla tma ale zaverecna cache byla fakt bestovni. Opravdu dumyslny zpusob "vytahovani". A musim ocenit i skvely dukaz hydrostatickeho tlaku :) TTTFTC uloveno s Lemonexe
#53 smile 2009-04-24 Feek92
se zbycz ;) to same :)
#94 smile 2009-04-23 zbycz
Konecne jsem se vcera pustil do odlovu finálky, asi proto, že jsem po behání v Šárce potkal na schodech u Mc tri kešery s baterkami a prohodil s nimi pár slov (tímto zdravím a doufám, že jste vyhráli a našli prekvapení). :)

Do wig jsem se pustil s feek92 13.brezna v deset vecer a všechno šlo výborne, noc mírne pod mrakem, ale meli jsme vyšlapanou cestu jiným geotýmem. :) Idylka skoncila když jsem omylem po pulnoci stisknul tlacítko Back u Libuše, naštestí bydlím opravdu velmi velmi blízko, takže zklamání ani cesta domu nebyly tak velké. Ted koukám, že to byl pátek 13. ale ujištuju vás, že Back jsem stisknul až v sobotu 14.

Hned v nedeli jsme odpoledne prošli celou trasu s medik01 a shledali, že ta noc bude nutná. Vcera byla noc príhodná a tak konecne lognuto. :)

Tato keska me stala 5 hodin meho zivota (tj. v pátek 22-0:30, nedele 15:30-17),
nejvice me potrapilo: najít v mracné noci zonu bludicek - asi 15 minut chození o metr tam a zpet,
nejvice me pobavilo: dobrodruh prevyprávející Jiráska (smál jsem se tam snad 5 minut)
a v testu jsem ziskal 3 body.
Mym pruvodcem byl: OpenWIG + Nokia LD-3W + SE G502

Geoteam stats 1.42 | (c) zby.cz '10