Geoteamové statistiky logů

Tento web je opensource

Hezký log je to největší poděkování autorovi, můžete se podívat jak se líbily různé keše našemu geoteamu a kolegům. A co jsme všecho lovili. Je to zatím beta verze, kontaktujte mě, co by se vám líbilo za statistiky.
Pája / zbycz

PS: Member kešky může logovat kdokoliv! Stačí přímo zavolat adresu třeba http://www.geocaching.com/seek/log.aspx?wp=GC1TTFZ

Úvod | Mimo geotým:

cwg Havraní geotým Havraní geotým

zbycz474 Lemonexe243 Machor105 Feek92103 barrek152 adeodatos815 shaked4134 Shipka21
...a další skauti ze 137.oddílu Havrani, Praha 1

Keš GC2075F - t West Point Distribution Park

Traditional Cache by Misa&Danu (Micro 2.5/1.5)

#70 smile 2009-11-28 Meda Bobo
Velice pekne provedená keš i listing.Obtížnost mi nepríde tak vysoká - nalezeno za minutu.

Díky


Méda Bobo tm

#46 smile 2009-11-15 Machor
docela dobra, odloveno za tmy s Lemonexe, ale ten uz ji ma tak jenom prihlizel TFTC
#448 smile 2009-11-11 adeodatos
Tak tento lov byl hodne adrenalinový. Nejdrív mne napadlo, kde asi, ale venovala jsme podezrelému objektu málo pozornosti. Soustredila jsem se pak na jiné objekty a asi jsem se dostala do záberu bezpecnostních kamer. Behem 5 minut projíždelo kolem náhodou nebo "náhodou" policejní auto a legitimovali me. Pripravili me tím o 15 minut, ale konec koncu, co mohou udelat cloveku, který sice stojí uprostred trávníku, ale pokojne si telefonuje? Sotva odjeli, prijelo další auto, ale jeho ridic mel v ruce GPS. I vydala jsem se pro keš a odlovili jsme spolu. Milý spolukacer me pak pribral k další kešce a vysadil me nakonec pár metru od libockého hrbitova. Móóóc dekuji.
#195 smile 2009-11-09 zbycz
10:45 Tak tohle me pobavilo, keška se nachází asi 100m od mého domova :-) Škoda, že neFTFkuju, to bych tam byl hned, alespon mám 7thTF. :-) Náhodou jsem se vcera vecer podíval na mapu a hle vidím neco co sem nepatrí, tak jsem se rozhodl, že sem ráno zajdu.

Místo znám moc dobre, jako malý jsem si tu kdysi hrával s kamarádama, že jsme tady krídou na zem kreslili nejaké pocítace a kdovíco. Stacil jeden mrk na satelitní mapu a presne jsem si místo vybavil. Ikdyž odlovil jsem až na druhý pokus, musel jsem domu pro hint a informaci o velikosti, takže potrápila! :-) Díky moc za fold-logbook, skvele se do nej loguje, stejný mám ve Žlutých barácích kousek odsud.

#54 smile 2009-11-09 Lemonexe
Bydlím 100 m od kešky, jsem bratr se zbycz. Hned jak jsem ze školy jsem si zabehnul ulovit to. Krabicku jsem našel extrémne rychle, je hezky udelaná. Když jsem logoval, pres ker jsem videl pejskare, tak jsem vše rychle dal do kapsy, ale pes to tam ocuchával, tak nevím no. Nekdy se mi zdá, že já mám na mudly smulu. Ale jinak moc díky za další kešku.

Geoteam stats 1.42 | (c) zby.cz '10