Geoteamové statistiky logů

Tento web je opensource

Hezký log je to největší poděkování autorovi, můžete se podívat jak se líbily různé keše našemu geoteamu a kolegům. A co jsme všecho lovili. Je to zatím beta verze, kontaktujte mě, co by se vám líbilo za statistiky.
Pája / zbycz

PS: Member kešky může logovat kdokoliv! Stačí přímo zavolat adresu třeba http://www.geocaching.com/seek/log.aspx?wp=GC1TTFZ

Úvod | Mimo geotým:

cwg Havraní geotým Havraní geotým

zbycz474 Lemonexe243 Machor105 Feek92103 barrek152 adeodatos815 shaked4134 Shipka21
...a další skauti ze 137.oddílu Havrani, Praha 1

Keš GC2382T - w Stinadla se bouri

Wherigo Cache by Dobesch & Fanda199 (Micro 2.5/1.5)

#83 smile 2010-04-02 Machor

Nazory na tuto cache se asi ruzni, ale me zatim pripadala jako jedna z nejhorsich wherigo, kterou jsem v praze lovil. I kdyz o wherigo se vlastne "neda rict", ze je nejhorsi, ale jenom mene dobra. Zacatek byl dobry, ale hledani fotohintu byla nuda. Finalka byla obycejna. ale kazdopadne TFTC.
#140 smile 2010-04-02 Lemonexe

Díky moc za moji pátou wherigo! Nebyla tak dobrá, jako jiné cartridge, ale wherigo je proste wherigo Uloveno s Havraním geotýmem asi v 18 hodin. Docela me mrzí, že zrovna když to bylo nejtajemnejší a nejvíc dobrodružné, tak se príbeh náhle zmenil na bloudení s hrou KJJ, nejdrív jsme netušili, co to má znamenat a jen tak jsme bloudili a po dvou náhodne vychozených fotohintech jsme na to prišli a už jsme byli u keše Zmínené problémy se signálem nenastaly, jenom já jsem starého kostelníka našel o ulici dál, než Zbycz :-D
TFTC
#281 smile 2010-04-02 zbycz

18:20 Odlov jsme si naplánovali s havraním-geotýmem, a tak jsme po trénování na horolzecké stene vyrazili na start. Chvilku trvalo, než jsem si vzpomnel, že startovací lokace je v Soukenické. Takže jsme se od sv. Haštala presunuli. Když jsme byli na míste, chvilku nebylo jasné co se tak po nás chce, ale jediná logická možnost se nakonec ukázala jako správná. Hra probíhala docela pohodove, vonty nebylo težké setrást :) signál tedy docela lítal. Hráli jsme na dvou OpenWIGách a jednou jsme si museli preposlat save, protože kde jeden zónu mel, druhý byl 50m od ní :))

Trošku nás prekvapilo, že zrovna když se hra zacala rozjíždet (potkali jsme mistra kováre), tak byla dejová linie ukoncena. Hledání "fotohintu" bylo docela težké, vubec jsme si nebyli jisti kam jít, ale po nekolika koleckách v labyrintu ulicek jsme došli na to správné místo. Uložení pekné.

Díky moc za wherigo, jiste dalo mnoho práce! Príbeh byl supr, jen by se možná ustál trochu prodloužení. Naopak startovní lokace by mohla být blíž.

Geoteam stats 1.42 | (c) zby.cz '10